Simona Babčáková se stala patronkou kampaně KONEC DOBY KLECOVÉ!

Simona Babčáková patronka kampaně, herečka, členka Dejvického divadla

Simona Babčáková
patronka kampaně, herečka, členka Dejvického divadla

Léto je v plném proudu a stejně tak i naše převratná kampaň KONEC DOBY KLECOVÉ. Její poselství je jednoduché: máme toho dost, klece ve velkochovech patří minulosti a my už nechceme dále tolerovat zbytečné a kruté věznění zvířat!

Mnozí z Vás se k nám už přidali a podepsali petici za ukončení klecových chovů králíků v EU, za což děkujeme. Vás, kdo jste ještě nepodepsali, opět prosíme – udělejte si chvilku a připojte se zde a vyzvěte k podpisu i své blízké a přátele. Děkujeme!

Naši kampaň podporují i známé osobnosti, mezi kterými jsme hledali patrona či patronku. A našli! Máme velkou radost, že Vám můžeme představit patronku kampaně – herečku paní Simonu Babčákovou, členku úspěšného Dejvického divadla v Praze, známou a oblíbenou nejen z divadelních prken a televizních obrazovek, ale také pro své osobité umění improvizace.  Ostatně jejím učitelem je Pan herec Jaroslav Dušek.

Podívejte se, co si naše nová patronka myslí o klecových velkochovech a pomozte nám šířit její výzvu k připojení ke kampani .

Vyjádření dalších osobností na podporu kampaně naleznete zde . Budou přibývat, proto nás sledujte.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Společnost pro zvířata. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Komentáře nejsou povoleny.